Isıcam Konfor
Isıcam Konfor

Isıcam Konfor, ısı ve güneş kontrol kaplamalı cam TRC Ecosol kullanılarak Trakya Cam’ın denetiminde fabrikamızda üretilen Isıcam ünitesinin markasıdır.

Isıcam Konfor, bünyesinde bulunan Solar Low-E kaplamalı cam TRC Ecosol sayesinde, ısı kayıplarını Isıcam Klasik’e göre %50, güneş ısısının içeriye girişini %40 azaltarak kışın yakıt, yazın da klima masraflarından tasarruf sağlar.

Şeffaflıktan ve doğal gün ışığından ödün vermez, Isıcam Klasik’e yakın görüntüdedir. Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın sıcak olmasını önler. Standart çiftcam yerine Isıcam Konfor kullanılması durumunda yapılan ilave harcama, klima yatırım maliyetinden ve ısıtmasoğutma enerjisinden sağlanan tasarruf ile 1-2 yılda geri döner.

Isıcam Konfor, yeni yapılan ve yenilenen konutlar ile ticari binalarda kullanılır.

Eviniz için hangi Isıcam uygundur?

Her iklime uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir Isıcam ürünü bulunmaktadır. Hangi Isıcam ürünün tercih etmeniz gerektiğini ise yaşadığınız coğrafyaya ve evinizin konumuna göre belirleyebilirsiniz..

Sadece ısıtılan ortamlarda Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, hem ısıtılım hem soğutulan ortamlarda ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünü tercih etmenizi öneririz.

Doğu Anadolu bölgemiz gibi soğuk iklim kuşaklarında Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, Marmara bölgemiz gibi ılıman kuşaklarında veya Ege ile Akdeniz bölgemiz gibi sıcak iklim kuşaklarında ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünün kullanılmasını öneririz.

Hangi Isıcam Hangi Şehirlerde Kullanılmalı?

Hangi Isıcam Ürünü Evinize Uygundur