Isıcam Sinerji 3+
Isıcam Sinerji 3+

Etkin enerji tasarrufu için geliştirilen Isıcam Sinerji 3+ iki plakası Low-E kaplamalı ısı kontrol camı (TRC Ecotherm) olan çift ara boşluklu üçlü ısıcam ürünüdür. Isıcam Sinerji 3+ ürününde bulunan Low-E ısı kontrol kaplamaları 2. ve 5. yüzeylerde kullanılır.

Standart çift camlara göre yaklaşık 4 kat, Isıcam Sinerji ürününe göre ise yaklaşık 2 kat daha iyi ısı yalıtımı sunmaktadır. Standart çift camlarla karşılaştırıldığında yapacağınız ek harcamayı yakıt giderlerinden sağlayacağınız tasarrufla yaklaşık 3 yılda geri kazandırır; binanızın kalan ömrü boyunca da sizlere kazanç sağlamaya devam ettirir.

Gün ışığın %69’unu içeri alarak aydınlık mekanlardan ödün vermez; kışın pencere önlerinin soğuk olmasını önler.

Eviniz için hangi Isıcam uygundur?

Her iklime uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir Isıcam ürünü bulunmaktadır. Hangi Isıcam ürünün tercih etmeniz gerektiğini ise yaşadığınız coğrafyaya ve evinizin konumuna göre belirleyebilirsiniz..

Sadece ısıtılan ortamlarda Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, hem ısıtılım hem soğutulan ortamlarda ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünü tercih etmenizi öneririz.

Doğu Anadolu bölgemiz gibi soğuk iklim kuşaklarında Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, Marmara bölgemiz gibi ılıman kuşaklarında veya Ege ile Akdeniz bölgemiz gibi sıcak iklim kuşaklarında ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünün kullanılmasını öneririz.

Hangi Isıcam Hangi Şehirlerde Kullanılmalı?

Hangi Isıcam Ürünü Evinize Uygundur