Isıcam Sinerji
Isıcam Sinerji

Isıcam Sinerji, ısı kontrol kaplamalı (Low-E) cam TRC Ecotherm kullanılarak Trakya Cam’ın denetiminde tesislerimizde üretilen Isıcam ünitesinin markasıdır.

Isıcam Sinerji, bünyesinde bulunan kaplamalı cam TRC Ecotherm sayesinde, ısı kayıplarını Isıcam Klasik’e göre %50 azaltarak yakıt giderlerinden tasarruf sağlar.

Güneş ısısından maksimum oranda yararlanırken gün ışığından ödün vermez. Pencere önlerinin kışın soğuk olmasını önler. Standart çiftcam yerine Isıcam Sinerji kullanılması durumunda yapılan ilave harcama, sağlanan enerji tasarrufu ile 1-2 yılda geri döner.

Isıcam Sinerji, yeni yapılan ve yenilenen konutlarda, ayrıca güneş kontrol camları ile birlikte ticari binalarda kullanılır.

Eviniz için hangi Isıcam uygundur?

Her iklime uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir Isıcam ürünü bulunmaktadır. Hangi Isıcam ürünün tercih etmeniz gerektiğini ise yaşadığınız coğrafyaya ve evinizin konumuna göre belirleyebilirsiniz..

Sadece ısıtılan ortamlarda Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, hem ısıtılım hem soğutulan ortamlarda ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünümüzü tercih etmenizi öneririz.

Doğu Anadolu bölgemiz gibi soğuk iklim kuşaklarında Isıcam Sinerji veya Isıcam Sinerji 3+, Marmara bölgemiz gibi ılıman kuşaklarında veya Ege ile Akdeniz bölgemiz gibi sıcak iklim kuşaklarında ise Isıcam Konfor veya Isıcam Konfor 3+ ürünümüzü kullanılmasını öneririz.

Hangi Isıcam Hangi Şehirlerde Kullanılmalı?

Hangi Isıcam Ürünü Evinize Uygundur